Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Łódź

Strona główna // Oferta // Pobyty komercyjne

Ośrodek Opiekuńczo - Leczniczy

Ośrodek Opiekuńczo - Leczniczy

 

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy ,,Sosnowa Aleja" przyjmuje pacjentów na zasadach komercyjnych wg. określonego cennika oraz na podstawie umowy z NFZ.                                                                                                                                     

Naszym Pacjentom zapewniamy całodobową kompleksową opiekę pielęgniarską, regularną opiekę lekarzy specjalistów, stałą opiekę zespołu fizjoterapeutów. psychologa, terapeuty zajęciowego i muzykoterapeuty.                                                                                                                                                                       Placówka świadczy usługi medyczne dla Pacjentów przewlekle chorych, którzy zakończyli leczenie szpitalne, a z powodów  zdrowotnych nie mogą samodzielnie funkcjonować w środowisku domowym.

Podejmujemy także opiekę nad Pacjentami w stanie wegetatywnym, którzy wymagają żywienia dojelitowego i pozajelitowego dietami leczniczymi. 

Wszystkim Pacjentom gwarantujemy wysoki standard wymagany przez NFZ w zakresie opieki lekarskiej, pielęgniarskiej i fizjoterapeutycznej oraz najwyższej jakości zestawy do żywienia dla pacjentów żywionych dojelitowo i pozajelitowo.

Nowoczesne wyposażenie Zakładu Opiekuńczego oraz komfortowo urządzone pokoje - z własnymi łazienkami i nowoczesną instalacją przywołującą zapewniają wysoki standard pobytu. Ośrodek jest całkowicie strzeżony i monitorowany.

Własna kuchnia zapewnia 3 urozmaicone domowe posiłki dziennie z uwzględnieniem zalecanych diet.

 

 

 

 

 

 

Warunki przyjęcia

Aby zamieszkać w naszym Domu proponujemy:

  • wykonać telefon do sekretariatu nr tel/fax +48 42 226 90 10 lub wysłać wiadomość na adres sekretariat@sosnowaaleja.com.pl, w celu uzyskania wstępnych informacji
  • umówić się na obejrzenie Domu i odwiedzić naszą placówkę
  • złożyć dokumenty wymagane przy przyjęciu do Domu Opieki Sosnowa Aleja;

Opinie

"Jestem zachwycony opieką nad moją 80 letnią mamą. Wszystko jest jak należy, bardzo dobra opieka, smaczna kuchnia, dobrze dobrane leki, odpowiednia rehabilitacja. Ludzi traktuje się tu indywidualnie, zwraca się uwagę na każdą potrzebę, wspiera się dobrym słowem i czynem. Moja mam czuje się świetnie i powiedziała, że dawno nie czuła się tak dobrze jak tutaj. Obsługa bardzo miła, ośrodek bardzo czysty. Ciągle tu się sprząta, dba się o czystą pościel i kąpiele rehabilitantów. Duzo zieleni i świeżych kwiatów w wazonach. Najważniejsze jest dla mnie to, że nie musze sie martwić, bo wiem, że mama jest pod bardzo dobrą i profesjonalną opieką. Z wyrazami szczerego podziękowania Janusz Piątkowski,"
Janusz Piątkowski, 16 sierpnia 2016